İncir Ağacı dizisine yeni transfer!

Hafta içi her gün 15.15'te Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan günlük dizi İncir Ağacı'nın kadrosuna genç oyuncu Cansu Güney dahil oldu...

Takip Et:

Yeni yıl itibariyle kadro değişimine giden İncir Ağacı dizisi hikayesinin de yönü değişti. Oyuncu kadrosunda Tolga Akman, Birgül Ulusoy, Burakhan Yılmaz , Ece Baliç, Sidal Damar gibi isimlerin bulunduğu diziye Figen karakteriyle Cansu Güney dahil oldu.

Cansu Güney‘in hayat verdiği Figen karakteri 70’lerin zengin, eğitimli, güçlü, üst tabakasını temsil ediyor. Dizide kötü karakter olarak tanımlayabileceğimiz Figen karakterini Orhan, Hasret ve Figen‘in yer aldığı bir aşk üçgenininde buluyoruz. Dizide Burakhan Yılmaz‘ın canlandırdıgı Orhan karakterine aşık olan Figen, Orhan‘ı elde etmek için her yolu deniyor.

70’li yıllarda yaşanan bir aile hikayesini konu alan  İncir Ağacı dizisinin yapımcılığını Sonsuzkare Yapım, Hüseyin Türkyıldırır ve Mesut Uçakan üstleniyor. Genel kordinatörlüğünde Hüseyin Eken‘in yer aldığı İncir Ağacı  dizisinin yönetmen koltuğunda Atilla Cengiz ve Hamit Çoşkun yer alıyor. Senaristliğini  ise Ayla Hacıoğulları’nın üstleniyor.

Cansu Güney kimdir?

Cansu Güney, 16.01.1996 Antalya. Boyu 176 kilosu 53 ‘tür. Kadir Has Üniversitesi Sinema Televiyon (ingilizce) Tam burslu son sınıf öğrencisi. 15 yaşında modelliğe başladı ama hedefi hep oyunculuktu. 2014’te üniversiteyi kazanarak İstanbul’a geldi. Burda oyunculuk atölyelerinden oyunculuk eğitimi almaya başlayarak Eti benimo, Folkart yapı, Avivasa, Sanita Hospital, Capitol avm, Ng Hotels gibi birçok reklam filminde yer aldı. Üniversite eğitim hayatına devam ederken 2016-2017 yılında Uçankuş Tv’de haber ve magazin programı sunuculuğu yaptı.Aynı zamanda kısa bir süre Hazal karakteriyle Yasak Elma dizisinde yer almıştır. Yayın hayatına Ekim 2019 tarihinde Trt 1’de başlayan İncir Ağacı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.