İnci Türkay ile Atilla Saral’ı koronavirüs ayırdı!

Eşi İnci Türkay ile Londra'da yaşayan Atilla Saral, koronavirüs sebebiyle getirilen uçuş yasağı yüzünden evine dönemedi...

Takip Et:

11 yıldır birlikte olan İnci Türkay ile Atilla Saral, birkaç ay önce evlenmişti. Londra‘da yaşayan oyuncu çiftten Atilla Saral, geçtiğimiz haftalarda bağ bahçe kontrolü yapmak için Çanakkale’deki yazlığına geldi. Buradaki işlerini bitiren ünlü oyuncu, eşinin yanına dönmeyi planladığı gün, koronavirüs salgını nedeniyle getirilen uçuş yasağına takıldı.

Atilla Saral, eşiyle ayrı düştükleri için üzgün olduğunu söyleyerek “Benimki büyük şanssızlık. Buraya bağı, bahçeyi ilaçlamaya gelmiştim. Çünkü yazın gelip tatil yapacaktık. Dönüş biletini de almıştım ama uçuşlar durdurulunca dönemedim. Aklım orada kaldı. Allah’tan eşim Londra’da uzun süredir yaşıyor, artık oralı yani. Uçuşlar yeniden başlayana kadar mecbur bekleyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Atilla Saral, Londra’da İnci’s Drama Club adında bir oyunculuk okulu kuran İnci Türkay ile oğlu Ali’nin de eve kapandıklarını ifade ederek “Ali evden eğitim görüyor. İnci bütün sınıfları kapattı.” dedi.