İnanamayacaksınız! Kim derdi ki, Bir Zamanlar Çukurova’da bu da olacak!

Takip Et:
İnanamayacaksınız! Kim derdi ki, Bir Zamanlar Çukurova’da bu da olacak!
İnanamayacaksınız! Kim derdi ki, Bir Zamanlar Çukurova’da bu da olacak!

Magazinn / Ayrıntı – Baş döndüren bir öykü anlatımı, harikulade oyunculuklar, etkileyici mekanlar ve 3. sezonuyla bomba gibi yoluna devam eden Bir Zamanlar Çukurova… Bu dizi vicdanlara işliyor, uslara giriyor ve Türk dizi sektörünün en galibiyetli yapımlarının arasında gösteriliyor.

atv’nin beğenilen dizisi hem reytinglerde hem sosyal medya yardımında ilk iki sezon olduğu gibi yeniden Perşembe akşamları izleyicileri ekrana topluyor. Mucize Hekim ile beraber günün parsasını da toplayan bir görüntü çizen atv dizisi, rakibi ile birincilik mevzusunda da müsabakayı sürdürüyor.

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışkın’ın başrollerinde yer aldığı dizide, Nazan Kesal ve Furkan Palalı’nın da karakterleriyle dolu dolu gelmesi 3.
kısmıyla yayınlanacak. Bir zamanlar Züleyha ve Yılmaz’ın yaşamını, mutluluğunu onlardan çalan Hünkar, bu sefer onların yine bir yaşam kurmasına destekçi olacak.

“Hünkar, nereden nereye geldi?” dedirten sahneler de 66. kısımda izleyicileri afallamışa çevirecek. Hünkar diyor ki, “Size sürüklettiklerimi karşılama etmek için ne gerekiyorsa yaparım.” Oğlu Demir ile kılıçları sürükleyen ve artık onun karşısında duran bir Hünkar var…

Yılmaz ve Züleyha’nın yaşayamadıkları aile saadetini ellerinden alan bayan, şimdi onlara bu yaşamı geri vermek istiyor.
Hayat çalan bayan, değişti. Artık Züleyha’ya annesi gibi davranıyor ve sahip çıkıyor.

Bu dizinin makûs bayan Hünkar artık iyiye doğru el açıyor… İşte Bir Zamanlar Çukurova’nın etkileyici 66. kısım fragmanı:

“Kendi ellerimle soktuğum o karanlıktan, sizi aydınlığa çıkarmak istiyorum…”

67.Kısım Fragmanı Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/eAEqGSi7V8

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi October 2, 2020

.