İlyas Yalçıntaş, olaylı konserinde yaşananları Magazinn.com’a anlattı!

ÖZEL HABER- Sahnede şarkı söylerken bir grubun şişeli saldırısına uğrayan İlyas Yalçıntaş, kendisine şişe atanları ilk önce uyardığını, grubun tepkisinin dinmemesinin üzerine kendisi ve müzisyen arkadaşlarının güvenliği için sahneden indiğini söyledi...

Takip Et:

İlyas Yalçıntaş’ın Van konseri olaylı geçti. İddiaya göre, organizatörler aynı bileti birden fazla kişiye satınca ortalık karıştı. Seyirciler arasındaki yabancı uyruklu bir grup, organizasyonu protesto etmek için sahneye kutu şişeler attı. Ünlü şarkıcı, izleyicileri bir kez uyardı. Sahneye şişe atılmaya devam edilince can güvenliği sağlanamadığı gerekçesiyle “Ben gidiyorum” diyerek sahneyi terk etti. Olayın görüntülerini Bilal Özcan yayınladı.

2 BİN 400 KİŞİLİK SALONA 3 BİN KİŞİ ALINDI! İKİ ŞİŞE BACAĞIMA İSABET ETTİ!

Konuyla ilgili Magazinn.com Genel Yayın Yönetmeni Sinan Güzel’e konuşan İlyas Yalçıntaş şunları söyledi: “Söyledikleriniz doğru, olay bu şekilde gerçekleşti. 2 Bin 400 kişilik salonda yaklaşık 3 bin kişi vardı. Aşırı izdihamdan şikayetçi olan bir grup sahneye şişeler attı. İki kez bacağıma geldi, taşkınlık yapan grubu nazikçe uyardım. Daha sonra şarkı söylerken orkestradaki müzisyen arkadaşımıza da isabet edince sahneyi terk etmek zorunda kaldık. Bizden sonra sahneye çıkan İranlı şarkıcıya da aynı şey yapılmış ve o sahne programı da yarıda kesilmiş.”

(Sinan Güzel/Magazinn.com)