Kültür ve Sanat

İlyas Yalçıntaş kendi mahallesinde sahneye çıktı!

Genç şarkıcı İlyas Yalçıntaş, önceki akşam Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen Göl Şenliği etkinliği sahneye çıktı. Küçükçekmece Gölünün yanında hazırlanan bir platformda sahneye çıkan Yalçıntaş, sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen hayranları ile birlikte seslendirdi. Kendi şarkılarının yanı sıra birçok kült olmuş şarkıyı da yorumlayan genç şarkıcı, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına keyifli bir akşam yaşattı.

“SON YILLARDA VERDİĞİM EN İYİ KONSER”

Bir dönem Küçükçekmece’de yaşayan ünlü şarkıcı, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Kendi mahallemizde konser verdik. Gerçekten süperdi. Son yıllarda verdiğim en iyi konserlerden biriydi. Burada olmak, bir dönem yaşadığım yerde yıllar sonra konser vermek ve binlerce sevenimle şarkılar seslendirmek çok keyifliydi.” Yalçıntaş, ayrıca fanlarına ait kendi fotoğraflarının basılı olduğu t-shirtleri de sahneden imzaladı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu