İlker Kaleli’nin dizisi dünyada ses getirecek!

Gelecek sezon ekranlarda olacak 'Yabancı' dizisinden, dizi başlamadan ayrılan İlker Kaleli, BBC ve Netflix'te yayınlanacak olan The Serpent dizisi ile anlaştı...

Takip Et:

Pınar Deniz ile başrol oynayacağı ‘Yabancı’ dizisi ile son dakika yollarını ayıran İlker Kaleli, BBC ve Netflix’te yayınlanacak The Serpent dizisi için önceki gün Bangkok’a gitti. Çekim devam ederken ekibe katılan ünlü oyuncu 4 hafta boyunca Tayland’ta olacak. Kaleli, Bangkok’tan sonra çekimlere diğer adalarda sürdürecek.

DİZİSİ BBC VE NETFLİX’TE YAYINLANACAK

Hindistanlı ünlü seri katil Charles Sobhraj’ın yaşamını anlatan dizinin BBC ve Netflix gibi alanlarda yayınlanması ile Kaleli, dünya çapında bir işe imza atmış olacak. Merakla beklenen dizinin yönetmenliğini ise daha önce House of Cards dizisinin de yönetmenliğini yapan Tom Shankland üstlendi.

Öte yandan İlker Kaleli’nin ‘Yabancı’ dizisinden daha önce şubat ayı gibi The Serpent için görüşmeleri sürdürdüğü ve anlaşmanın yeni sağlandığı öğrenildi. Kaleli, dünya çapında yayınlanacak diziyi tercih ederek ‘Yabancı’yı bıraktı.