İlker Kaleli’den yeni proje!

Önceki akşam Etiler'de bulunan bir mekandan çıkarken görüntülenen İlker Kaleli, yeni dizisi Öğretmen hakkında konuştu...

Takip Et:

2014-2017 yıllarında yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Poyraz karakteri ile geniş kitlelere adını duyuran İlker Kaleli, Poyraz Karayel’den sonra dijital platformlara adım atmış ve Dip dizisinde oynamaya başlamıştı. Dip’ten sonra uzun süre setlerden uzak kalan İlker Kaleli’nin Pınar Deniz ile birlikte Yabancı isimli dizide oynaması planlanmış, dizinin çekimleri başlamadan iptal olmuştu.

ÖĞRETMEN’İN PROVALARI BAŞLADI!

İlker Kaleli, Yabancı isimli projenin iptal olmasının ardından Öğretmen dizisi için anlaşmaya vardı. Ünlü oyuncu, Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizide bir öğretmeni canlandıracak. İlerleyen günlerde yayınlanacak olan dizide Kaleli’ye Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin ve Ceren Moray gibi isimler eşlik edecek. Önceki gün Etiler’de bulunan bir mekandan çıkarken objektiflere yansıyan İlker Kaleli, yeni dizisi hakkında basında çıkan haberlerin doğru olduğunu söyledi. Dizi hakkında açıklamalarda bulunan Kaleli, ,”Yola çıktık. Provalarımıza başladık. Güzel geçiyor” şeklinde konuştu. Geçtiğimiz aylarda çalınan motoru hatırlatılınca ünlü oyuncu, “Önemli değil. Dünya malı dünyada kalır. Bulunamadı.” dedi.

İlker Kaleli Yabancı dizisinin iptal olmasının ardından , BBC ve Netflix’te yayınlanacak The Serpent dizisi ile anlaşma sağlamıştı. Eylül ayında 4 haftalığına Taland’a giden ünlü oyuncu, burada ekibe dahil olmuş ve çekimleri gerçekleştirmişti. Yönetmenliğini daha önce House of Cards dizisinin de yönetmenliğini yapan Tom Shankland üstlendiği dizinin bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor.