İlker Kaleli’den Ece Dizdar açıklaması: Aşkı kanıtlayın oyunculuğu bırakayım!

Oyuncu İlker Kaleli'nin meslektaşı Ece Dizdar'la sevgili oldukları iddia edildi. Hakkında çıkan haberleri gören Kaleli, sosyal medya hesabından sitem ederek "haberleri kanıtlayın oyunculuğu bırakırım" dedi.

Takip Et:
ilker-kaleli

İlker Kaleli, Ece Dizdar’la sevgili olduğu yönünde çıkan haberlere tepki göstererek, “Aşk haberlerini kanıtlarsanız oyunculuğu bırakırım.” dedi.

Oyuncu İlker Kaleli’nin meslektaşı Ece Dizdar’la sevgili oldukları iddia edildi. Hakkında çıkan haberleri gören Kaleli, sosyal medya hesabından sitem ederek “haberleri kanıtlayın oyunculuğu bırakırım” dedi.

“ECE DEĞERLİ BİR ARKADAŞIMDIR”

Burçin Terzioğlu’yla yaşadığı büyük aşkı sessiz sedasız noktalanan İlker Kaleli’nin Ece Dizdar’la birlikte olduğu iddialarına sosyal medya hesabından ateş püskürerek şunları söyledi: “Bu tarz açıklamalar yapmayı sevmememe rağmen, biraz elzem oldu. Uzun zamandır hakkımda çıkan gerçek dışı haberlerden ikrah gelmesi bir yana, bunun dozu artıp kırk yılın başı gördüğüm tanıdıklarımın da hayatına etki etmeye başladı. Ece, senede bir düzenlenen birlikte çalıştığımız seslendirme şirketinin yılbaşı buluşmasında her sene olduğu gibi rastlaşıp sohbet ettiğim, değerli bir arkadaşımdır. Kaşta ya da başka bir yerde hiç karşılaşmadık daha önce.

 

“KANITLARSAN OYUNCULUĞU BIRAKIYORUM”

Habere imzasını atan arkadaş, burada yazdıklarından tek bir cümleyi kanıtlarsan ben oyunculuğu bırakıyorum… Kanıtlayamazsan sen de çıkıp ‘Ben yapan söylüyorum, mesleğini onuruyla yapan gazetecilerden özür dilerim’ diyecek misin? Gazeteci olarak gazetenin itibarını ve güvenirliğini okuyucu gözünde kaybettirmekten başka hiç bir işe yaramayan hareketlere artık bir son verin.

Yeri gelmişken söyleyelim, tükenmeymiş, sendrommuş nedir bilmiyorum, daha önce hiç yaşamadım, işimde ve gücümdeyim. Bunun dışında başka hiç bir uğraşım da yok.”

İşte ilker kalelinin instagram hesabından paylaştığı story paylaşımının tamamı şöyle: