Magazin

İlker Kaleli’den Biran Damla Yılmaz açıklaması

İlker Kaleli "Aşk yok" da demedi, aşkı itiraf da etmedi. İkili, birbirini tanıma aşamasında...

Büyük aşk yaşadığı meslektaşı Burçin Terzioğlu ile ilişkisini yaklaşık 1.5 yıl önce noktalayan İlker Kaleli’nin yeni aşkının da yine bir oyuncu olduğu öne sürüldü. Kaleli’nin, gönlünü 23 yaşındaki oyuncu Biran Damla Yılmaz’a kaptırdığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Haberin basında yer almasının ardından gözler ikiliye çevrildi. İlk açıklama ise, İlker Kaleli’den geldi.

İLKER KALELİ: “ŞİMDİLİK ÖZEL BİR DURUM YOK. SADECE ARKADAŞIZ!”
İlker Kaleli, “Şimdilik çok iyi arkadaşız aramızda özel bir durum yok. Bu kadarını söyleyebilirim. Bu çok özel bir soru ve biliyorsunuz ki, ben özel hayatımla ilgili konuşmuyorum. Güzel bir arkadaşlığımız var diyelim” şeklinde konuştu.

AŞK HER AN BAŞLAYABİLİR!
Ünlü oyuncunun bu sözleri “Aşk iddialarını reddetmedi” şeklinde yorumlandı. Kaleli’nin sözlerine bakılacak olursa, iki ünlü oyuncu flört halinde ve birbirlerini tanıma aşamasında! Bu süreçten büyük bir aşkın çıkıp çıkmayacağı ise, şimdiden büyük merak konusu oldu. Biran Damla Yılmaz ise, şimdilik sessizliğini koruyor. Yakında ondan da bu sürpriz birliktelikle ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu