Medya

İlk kez abi olacaktım! Ali Vefa yine ağlatacak! Mucize Doktor için mendilleri hazırlayın!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Mucize Hekim dizisinin 31. yeni kısmı izleyicilerle 1 Ekim Perşembe akşamı buluşacak. Yeni sezonuyla da hayranlarını mest etmeye devam eden dizinin yeniden tesirli bir kısımla geldiğini belirtelim. Taner Can Vermez’in Ali Vefa karakteri ile devleştiği bu etrafta, Seda Bakan’ın Ferda karakteri ile renk kattığı dizide ehemmiyetli gelişmeler yaşanacak.

Vefat döşeğindeki Adaletli hocanın kurtuluşu için herkes seferber olmuş vaziyette.
Ali Vefa, onu ikna edebilecek mi?

Ayrıca Ali Vefa’nın Kıvılcım’ın bebeğinir sağlık kurumundan dağılmasına karşı çıkması ve bunun için de “İlk defa ağabey olacaktım” biçimindeki sözleri izleyenleri bayağı duygulandıracak. Bakalım Beliz’in bebeği kardeşi olarak kabul etmeme inadını Ali Vefa’nın bu duygusallığı kıracak mı?

Mucize Hekim dizisinin 31. kısmının duygusallık doğrultusundan izleyicileri çok etkileyeceği kesin.Adaletli hoca kurtulacak mı, bu sualin de cevabı verilecek.
kısmından 2. fragman:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu