Kültür ve Sanat

İlk Bakış: Tom Holland ve Mark Wahlberg’li Uncharted

Tom Holland ve Mark Wahlberg’li Uncharted filminden ilk görsel yayınlandı. Ruben Fleischer’in yönettiği film, 16 Temmuz 2021’de vizyona girecek.

David O. Russell, Shawn Levy ve Dan Trachtenberg gibi yönetmenlerin denemelerine rağmen uzun yıllar hazırlık aşamasında kalan ve bir türlü çekilemeyen Uncharted filmi, başrol için Tom Holland, filmi yönetmesi için de Ruben Fleischer ile anlaşılması ile nihayet gerçeğe dönüşecek gibi görünüyordu. Filmin planlanan çekim tarihi pandemi nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. Neyse ki sonunda bu engel de aşıldı ve gerekli önlemler alınarak filmin çekimlerine başlandı. Çekimleri başlaması ile setten ilk görüntüler de ortaya çıkarken, ilk resmi görselin yayınlanması için de çok uzun süre beklememiz gerekmedi. Tom Holland, bugün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Nathan Drake rolünde ilk görselini yayınladı.

Sony’nin PlayStation oyun konsolları için hazırlanan ve oyun dünyasının en başarılı serileri arasında yer alan Uncharted‘ın film uyarlamasında Tom Holland’a başarılı oyuncu Mark Wahlberg eşlik ediyor. Tom Holland’ın hayat verdiği Nathan Drake, Victor Sullivan’ı bir akıl hocası ve baba figürü olarak görüyor. Geçtiğimiz yıl ilk Oscar adaylığını kazandığı Acı ve Zafer – Dolor y gloria ile adından övgüyle söz ettiren Antonio Banderas’ın filmde hangi rolü üstleneceği belirsizliğini koruyor. Ancak usta oyuncunun filmin kötü karakterine hayat vereceği tahmin ediliyor.

Çekimlere başlanması ve ilk görselin yayınlanması ile birlikte nihayet beyazperde yolunda emin adımlarla ilerlemeye başlayan Uncharted filmi, Türkiye’de 16 Temmuz 2021’de vizyona girecek.

Kaynak: Collider

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu