Kültür ve Sanat

İlk Bakış: Sia’nın Kate Hudson’lı İlk Uzun Metraj Filmi Music

Başrolünde Kate Hudson ve Maddie Ziegler’in yer aldığı, Grammy mükâfatlı şarkıcı Sia’nın ilk uzun metrajına imza attığı Music filminden ilk görsel yayınlandı.

Şarkılarıyla müzik zevkini sonuna kadar yaşatan, Burlesque ve Annie filmleri için yaptığı orijinal şarkılarıyla Altın Küre’ye aday olan, Grammy mükâfatlı galibiyetli şarkıcı Sia, senaryosunu Dallas Clayton ile beraber kaleme aldığı Music filmiyle sinema dünyasına atılıyor.

Sia’nın ilk uzun metrajına imza attığı filmin başrollerinde Sia ile Together müzik videosunda beraber çalışan Kate Hudson ve Sia’nın müzik videolarında dans etmesiyle isminden söz ettiren, aynı zamanda oyuncu olarak da kariyerini sürdüren Maddie Ziegler yer alıyor.
Geçmişte bağımlılık meseleleri olan Zu, kendisine çeper güç bakabiliyor ve kız kardeşinin getirdiği yeni mesullüklerle boğuşuyor. Kız kardeşi Music ile yeni bir hayata yelken açan Zu, yaşamın manilerini komşusu Ebo’nun desteğiyle aşmaya çalışıyor.

Sia’nın şarkılarını yazdığı bu filmde nasıl bir rejisörlük ortaya koyacağı merak mevzusu. Vizyon tarihi henüz netlik kazanmayan, özellikle Sia hayranlarının coşkuyla gözlediği film ile alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: The Playlist

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu