İlk Bakış: Netflix Çatısı Altında Hazırlanan İlk Shonda Rhimes Dizisi Olan Bridgerton

Takip Et:
İlk Bakış: Netflix Çatısı Altında Hazırlanan İlk Shonda Rhimes Dizisi Olan Bridgerton
İlk Bakış: Netflix Çatısı Altında Hazırlanan İlk Shonda Rhimes Dizisi Olan Bridgerton

Grey’s Anatomy, Scandal, How to Get Away with Murder gibi dizilerle galibiyet yakalayan Shonda Rhimes’ın yapımcılığını üstlendiği ilk Netflix dizisi olan Bridgerton’dan ilk görseller yayınlandı. Shondaland’in Netflix’teki ilk yapımı olan Bridgerton, 25 Aralık’ta ekrana gelecek.

Uzun süreli bir işbirliği için Netflix ile dev bir uyuşma imza atan Shonda Rhimes’in yapım şirketi Shondaland’in Netflix için hazırladığı ilk dizi olan Bridgerton’dan ilk görseller yayınlandı.
Ailesinin ayak izlerini takip edip asıl aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne’nin alternatifleri ebedî gibidir. Ancak abiyi, Daphne’nin eş adaylarını teker teker yalanlarken sırlı Leydi Whistledown tarafından hazırlanan bir sosyete skandalı Daphne’nin isminin kirletilmesine yol açar. Herkesin arzuladığı isyankar, müzmin bekar Hastings Dükü Regé-Jean Page ise sosyeteye bu sezon ilk kere katılan kızların annelerinin favorisidir. Değişiklerinin sunabileceği hiçbir şeyi istemediklerini iddia etmelerine karşın Daphne ve Dük arasındaki çekim inkar edilemez bir noktadır ve sosyetenin kendi geleceklerine ait temennilerini yönet etmeye çalışan ikili, birbirlerine karşı bir fikir savaşına girdiğinde aralarında kıvılcımlar çıkar.

Shonda Rhimes’ın Yapımcılığını Üstlendiği Bridgerton, 25 Aralık’ta Ekrana Gelecek

Bridgerton kalıcı dostlukların zamansızlığını, kendi başının devasına bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekâlı bir dizi.
Dizi, Julia Quinn’in romanlarından adapte edildi.

.