Ilıcalı En Popüler İsim Oldu!

Medya Takip Merkezi tarafından yapılan araştırmalar sonucunda Şubat ayının en çok konuşulan ve en popüler olan isimlerinin listesi belli oldu...

0
en-cok-konusulan-isimler

Şubat ayının en çok konuşulan ismi şu sıralar Survivor yarışmasının yapımcısı olan Acun Ilıcalı olurken ikinci sırada olayların filmi Organize İşler: Sazan Sarmalı filminin yönetmeni ve senaristi Yılmaz Erdoğan oldu.

Listenin ilk sırasında yer alan TV 8 kanalının sahibi ve sunucu olan Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında yaptığı paylaşımlar ile çok konuşuluyordu. Ünlü sunucu geçtiğimiz aylarda eşi Şeyma Subaşı’dan ayrılmış sonraki haftalarda kızı Melisa Ilıcalı’nın velayetini alarak çok konuşulmuştu

Listenin ikinci sırasında yer alan Yılmaz Erdoğan’da sinema salonu işletmecileri ve yapımcılar arasındaki krizin giderilmesiyle yayınladığı Organize İşler: Sazan Sarmalı filmiyle rekorlar kırarak gündemde kalmayı başarmıştı. Yılmaz Erdoğan vizyonda olan filminin yayın haklarını Netflix’e satınca sinema salonu işletmecileri, yapımcılar, oyuncular ve sinemaseverler arasında büyük bir tartışma çıkmıştı.

Fazıl Say ise listenin üçüncü sırasında yer alıyor. Dünyaca ünlü piyanist Ocak ayında uzun süredir birlikte olduğu Ece Dağıstan ile Milano’da dünyaevine girmişti. Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan Fazıl Say, devlet büyüklerinin de takdirini almıştı. Sürekli yurt dışı turnelere çıkan ünlü piyanist en çok konuşulan 3. isim oldu.

Listenin devamında ise 4. sırada listenin birinci sırasında yer alan Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı olurken, 5. sırada ise ünlü komedyen Cem Yılmaz yer aldı. Demet Akalın 6. sırada, Kıvanç Tatlıtuğ 7, Berkay Şahin 8, Sıla Gençoğlu 9 ve çok konuşulan bir düğüne imza atan Hazal Kaya ise 10. sırada kendisine yer buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here