Medya

İlahi Ezgi Mola! Masumlar Apartmanı setindeki pozundaki detayı gören kahkahayı bastı!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Sezonun en fazla konuşulan, hatta dillerden düşmeyen projesi Masumlar Apartmanı oldu desek yeridir. Yalnızca reytinglerde değil, sosyal medyada da ilk sırayı kimselere bırakmayan Masumlar Apartmanı dizisiyle beraber oyuncular da ön tasarıya çıktı ve gündemden düşmüyor.

Özellikle 8 sene aranın ardından dizilere tekrar dönen Ezgi Mola, Safiye karakteri ile herkesi kendisine bir defa daha hayran bırakırken, günlük yaşamın içinde de mizah mevzusu olmaya devam ediyor.
Dizideki travmatik vaziyet ve öykü merakla izlenirken, ister istemez sosyal medyada mizah mevzusu oluyor Safiye karakteri.

Ezgi Mola dahi evde paklik yaparken “Safiye’ye hazırlanıyorumdur” mizahını yaparken, izleyiciler de “Safiye’ye bağlamak” biçiminde kimi gidişatları mizah katarak açıklıyorlar. Ezgi Mola, bir anda gündemin en fazla konuşulan adı olunca, sosyal medyası da daha öncekisinden daha çok alakayla izleniyor.

Mola, sık sık dizinin setinden paylaşımlar yapmakta.
Dizdar’ın story’sinden alıntıladığı paylaşıma düştüğü bir anekdot, herkesin ayrıntıya takılıp kahkaha atmasına neden oldu.

Çekimler sürerken set arasında verildiği anlaşılan pozu vermeden evvel, muhtemelen Ezgi Mola, elinde bulunan ve sahne içinde kullandığı bezi kapının koluna asmıştı.

Bu ayrıntıyı da açıklamasına “Tabii ki arkada bez olacaktı” diyerek ilave etti. Tabii bezi bakan kahkahayı bastı…

İşte o paylaşım:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu