Sinan Güzel

İkiniz de hatalısınız!

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup hikayesinin en başına dönelim. O dönem haber müdürü olduğum bir tv programında ilk röportajı ben yapmıştım. Musti aynen şunları söylemişti: “Aşkı en başa koymak büyük hata. Bir şeyi kafadan zirveye koyunca o yolculuk uzun olmuyor. İlk görüşte aşk kalıcı olamayabiliyor”! Bu sözler üzerine “Peki, siz Melis Hanım’la zirveye yaklaştınız mı?” diye sormuştum ve aldığım yanıt şöyle olmuştu; “Yok daha biz şu an ilişkimizden çok keyif aldığımız bir dönemdeyiz. Birbirimizden keyif alıyoruz.”! Google’a yazıp röportajın tamamını okuyabilirsiniz. Yani, Sandal ilişkinin ilk günlerinde de “Birbirimizden keyif alıyoruz.” demiş ancak sevgilisi tek kelime etmemişti. Bu ilişkinin son röportajını yapan isim ise, Tuba Kalçık oldu. Sandal o röportajda “Melis’le iyi vakit geçirdik ama olmadı” deyince kıyamet koptu! Sütşurup, “Ayrılığın sebebi ihanet değil, öğrendiğim şeyler midemi bulandırdı” diyerek herkesi şoke etti. Sandal’ın karşılığı da “Kötü söz söylemem. İlişkiler başladığı gibi iyi niyetle bitmeli” şeklinde oldu. Peki, kim haklı? Bence ikisi de hatalı! 20 yıldır yakınen tanıdığım Mustafa Sandal belki bana kızacak ama o iki kez hatalı!

Sandal’ın hataları: * İlişki bittikten sonra “İyi vakit geçirdik” demesi direkt kendi kalesine gol atmasıydı!
* Doğru, kötü niyetli değildi ama yine de ayrılık sonrası sessiz kalmalıydı.
Sütşurup’un tek hatası: * İlk günlerde o kadar karizmatikti ki, onu konuşturan muhabire neredeyse ödül verecektik. Ama son açıklamasıyla sıradan bir magazin figürü durumuna düştü. Gerek yoktu. İlişki bitince haklı ya da haksız olsan ne değişir ki! “İntikamcı kadın” pozisyonunda gözükmemeliydi ama hala geç değil! Bu arada sevgili Melis, DM’ni aldım. Özel olduğu için detay yazamam ama “Hiç öyle bir şey olmadı” demem bence yeterli. Nezaketin için de sağ ol.


Ve yazının özeti; Musti’nin Emina ile evliliği çok düzeyli bitmişti. Kimse kötü söz söylememişti. Ayrılığın da “kaliteli”si olduğunu o günlerde gördük. “Madem ilişki bitti hadi can acıtalım” modu kadınlara pek yakışmıyor sanki…

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu