İkinci bebek şans getirdi!

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti reklam yüzü oldukları pırlanta firmasından toplam 3.5 milyon lira kazanacak...

Takip Et:

Hamileliğinde 6’ıncı ayı geride bırakan Bergüzar Korel, Amerika’da yaşayan ablası Zeynep Korel’in evliliği ve ailesi hakkında yaptığı açıklamalarla zor günler yaşamıştı. Bu süreçte eşi Halit Ergenç’in büyük desteğini gören Bergüzar Korel’in yüzü yaptığı reklam anlaşması ile güldü. Ünlü bir pırlanta firması Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’e reklamlarında oynamaları için teklifte bulundu. Teklifi kabul eden oyuncu çift, anlaşmaya göre firmadan toplam 3.5 milyon lira alacak.

İLK KEZ BİR REKLAMDA BİRLİKTE OYNAYACAKLAR

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti ilk kez bir reklam filminde birlikte yer alacak. Ünlü çift daha önce Binbir Gece ve Vatanım Sensin isimli dizilerde birlikte oynamıştı. Korel ve Ergenç, 2006 ve 2009 yılları arasında yayınlanan Binbir Gece dizisinde başrol oynamış ve dizi sayesinde tanışarak birliktelik yaşamaya başlamıştı. 2009 yılında evlenen oyuncu çift, 2010 yılında ise oğulları Ali’yi kucaklarına alarak anne-baba olma mutluluğunu tatmıştı. İkilinin kariyer olarak kesiştiği bir diğer dizi ise Halit Ergenç’in yurdışında da tanınmasını sağlayan Muhteşem Yüzyıl oldu. Bergüzar Korel, eşinin başrol olduğu diziye konuk oyuncu olarak dahil olmuştu.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, Binbir Gece’den sonra Vatanım Sensin dizisinde başrol olmuştu. 2018 yılında final yapan dizide Cevdet ve Azize karakterlerine hayat veren iki başarılı oyuncudan Halit Ergenç yeni sezonda Babil dizisi ile seyircisinin karşısına çıkacak. Bergüzar Korel ise hamileliği sebebiyle geçtiğimiz yıl başladığı tek kişilik oyunu Kızlar ve Oğlanlar’a ara vermek durumunda kalmıştı.