İkimiz de Bilemedik yükselişini sürdürüyor!

Genç şarkıcı, 14 Şubat'ta yayınladığı İkimiz de Bilemedik şarkısı ile yükselişini sürdürüyor.

bilal sonses - İkimiz de Bilemedik

Youtube üzerinden gitar eşliğinde söylediği şarkılar ile ünlenip profesyonelliğe adım atan Bilal Sonses başarısını sürdürmeye devam ediyor. Genç şarkıcının kitlesi daha çok gençlere hitap ediyor. Youtube’da 650 binden fazla takipçisi bulunan Bilal Sonses, son zamanlarda çıkardığı profesyonel şarkılarla çıkışını sürdürmeye devam ediyor. Sonses, 2 yıl önce yayınladığı amatör şarkısı “İki Kelime” ile büyük bir çıkış yakalamış ve devamında adını sık sık duyurmayı başarmıştı.

Bilal Sonses, geçtiğimiz aylarda “Yak” şarkısı ile çıkışını devam ettirmiş ve şarkı Youtube üzerinden 45 milyona yakın izlenme almıştı. Ünlü şarkıcı, henüz geniş kitlelere konser vermese de başarısını sürdürmeyi devam ettirebiliyor. Son zamanların değerlenen isimlerinden birisi olan Bilal Sonses, yine aynı şekilde hızlı bir çıkış yapan Tuğçe Kandemir ile bir projede yer almıştı. İkili uzunca bir süre çalışarak “İçimdeki Sen” şarkısını tüm dijital platformlarda yayınlamıştı. İçimdeki Sen şarkısı 3 ay içerisinde yaklaşık 70 milyon kez izlenmiş ve bir çok listeyi alt üst etmeyi başarmıştı.

Bilal Sonses, sevenlerine sosyal medya hesabı üzerinden 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel şarkı çıkaracağını söylemiş ve büyük merak uyandırmıştı. Birçok ünlü ismin 14 Şubat’a özel çıkardığı şarkı çakılmış ve beklentilerin gerisinde kalmıştı. Bilal Sonses 14 Şubat’ta yayınladığı Söz ve Müziğinin Serdar Ortaç’a ait olduğu İkimiz de Bilemedik şarkısı yaklaşık 1 ay içerisinde 7,5 milyon kişi tarafından izlenmiş durumda. Bilal Sonses, seslendirdiği şarkının düzenlemesini de kendisi üstlendi.