İhanet iddiası setlere bomba gibi düşecek!

Kubilay Aka'nın Miray Daner ile ayrılmasına sebep olarak gösterilen Hilal Altınbilek ve Aka için ortaya atılan iddialar sebebiyle gelecek sezon setlerde soğuk rüzgarlar esecek...

0

2.5 yıldır Miray Daner ile aşk yaşayan Kubilay Aka, iki gün önce güzel oyuncu ile verdikleri ortak kararla ayrıldıklarını açıklamıştı. Ünlü oyuncu, yaptığı açıklamada ayrılmalarına ihanetin sebep olmadığını özellikle belirtmişti. Aka, bu açıklamasından birkaç saat sonra Emirgan’da bulunan bir mekana Hilal Altınbilek ile el ele girerken görüldü. Gece boyunca birlikte eğlenen ikiliye, Aka’nın ‘Çukur’daki rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu da eşlik etti.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu olay setleri de karıştıracak gibi duruyor. Sebebi ise; Kubilay Aka’nın yeni dizisinde rol arkadaşı Mert Yazıcıoğlu, Hilal Altınbilek’in eski sevgilisi. Eski aşıklar ‘Karagül’ dizisinin setinde tanışıp, bir dönem birliktelik yaşamıştı. Aynı zamanda Mert Yazıcıoğlu ve Miray Daner de yakın arkadaş.

Öte yandan ‘Çukur’da Celasun karakterine hayat veren Kubilay Aka, Aras Bulut İynemli ile aynı dizide oynuyor. İynemli ise Aka’nın eski sevgilisi Miray Daner’in kuzeni.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here