Idris Elba, Beast filminde başrol olacak

Takip Et:
Idris Elba, Beast filminde başrol olacak
Idris Elba, Beast filminde başrol olacak

Jaime Primak-Sullivan’ın orijinal fikrine katlanan bir gerilim filmi olan “Beast” filminin başrolü belirli oldu. Idirs Elba, yeni projenin başrolü olacak. Bir yaşamda kalma gerilimi olan filmin rejisör koltuğunda Baltasar Kormakur oturacak. Filmin senaryosu ise “Rampage” filminin de yazarı olan Ryan Engle tarafından kaleme alınacak.

Universal Picture’ın dağıtıcı şirket olduğu filmin yapımcılığını, kendi prodüksiyon şirketi RVK Stüdios aracılığıyla  Baltasar Kormakur üstlenecek ve Primak-Sullivan, filmin idareyici yapımcılığını yapacak.

idris elba beast

“Beast” filmi hakkında bildiklerimiz

Yakında The Suicide Squad takımına dahil olmuş bir biçimde bakacağımız Idris Elba, başka film projeleri üzerinde uyuşma imza atmaya devam ediyor.
Öğrenilenlere göre film, 2016 senesinde izleyicilerle buluşmuş “The Shallaws” eşi bir yapım olacak. Ancak “The Shallaws” filmindeki köpek balıkları olmayacak. Onların yerini bir aslan alacak ve filmin gerçek makûssu haline gelecek.

Daha evvel Baltasar Kormakur’un yaşamda kalma cinsinde oldukça hoşlanılan iyi filmler yapmış olması bu filmin de temennilerini yükselten bir etken. Film ile alakalı değişik detaylar ise bilinmezliğini gözetiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.