İdo Tatlıses Nişanlandı

Takip Et:
İdo Tatlıses Nişanlandı
İdo Tatlıses Nişanlandı

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses uzun zamandır beraber olduğu sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nişanlandı. Ayrıntılar haberimizin devamında….

İdo Tatlıses kimdir?

İdo Tatlıses “Aldık Gitti”

Uzun zamandır aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile evlilik yolunda ilk adımını atan İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses nişan haberini sosyal medya hesabından “Aldık gitti” paylaşımı ile duyurdu.
Çiftin yüzüklerini İbrahim Tatlıses kesti.

Derya Tuna nişanda çekilen aile resmini, “Artık bir oğlum ve bir kızım var.. Ailemize güzel geldin hoş kızım” anekdotuyla paylaştı. İkilinin önümüzdeki sene evlenmesi bekleniyor.

İdo Tatlıses’in Aşkını Bağırdığı Yasemin Şefkatli Kimdir?

İdo Tatlıses’e Tepki

Pandemi döneminde sevgilisi Yasemin Şevkatli ile evde klip sürükleyen İdo Tatlıses’e tepki yağmıştı.
Rehabilitasyonu sürerken İdo Tatlıses’in karantinada sevgilisi ile Buluşacaktık’ adlı şarkısına klip sürüklemesi tepkilere neden olmuştu.

İbrahim Tatlıses’in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’den Gündem Sallayacak Taciz İtirafı!..

İdo Tatlıses’in sürükledikleri klibi yayınlamasının ardından sosyal medyada en fazla konuşulanlar arasına girdi.  Karantinadaki ev halleriyle dikkatleri üzerlerine sürüklemeyi başaran  İdo’nun bazı takipçileri koronavirüs olan kardeşi Dilan Çıtak Tatlıses için  “Dilan Çıtak koronavirüse yakalandı haberin var mı?” biçiminde tepki göstererek fikirlerini ortaya koydular..