İDİL FIRAT VE ARDA TURAN AŞKI NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Arda Turan'ın Madrid'deki evinden fotoğraf paylaşınca aşkı ortaya çıkan İdil Fırat, bu kez de Bayrampaşa'da çekilen bir kareyi yayınladı! Takvim'in haberine göre sosyetik güzel İdil Fırat, yine internet ve sosyal medya kurbanı aldı. Uzun süredir adı Arda Turan'la anılan İdil Fırat, yıldız futbolcunun Madrid'deki evinin sokağından fotoğraf paylaşınca 'aşk iddiaları' iyice alevlendi.

Ancak dedikodulara göre İdil Fırat, avukat babası Önder Fırat'tan yediği veto üzerine yıldız futbolcuyla görüşmeyi kesti. İdil Fırat'la aşk yaşadığını hatta sosyetik güzelle hiç görüşmediğini söyleyen Atletico Madrid'in yıldızı, başka güzellerle hedef şaşırttı. İstanbul'a geldiğinde Burcu Esmersoy ve sosyetik Aslıhan Doğan ile basının karşısına çıkan yıldız futbolcunun, aslında İdil Fırat'la görüşmeyi sürdürdüğü ortaya çıktı. Gerçeği günyüzüne çıkaran ise Fırat'ın instagram hesabından yaptığı paylaşımdı.

AİLESİYLE DE TANIŞTIRDI

Sosyetik güzelin Arda Turan'ın İstanbul'da olduğu dönemde profilinde yayınladığı bir fotoğrafın adresi, yıldız futbolcunun doğup büyüdüğü ve ailesinin halen oturduğu Bayrampaşa'ydı… Bir kez daha paylaştığı fotoğrafın yerini gizlemeyi unutarak aşkı ele veren İdil Fırat'ın başta anne Yüksel Turan olmak üzere yıldız futbolcunun aile bireyleriyle sık sık buluştuğu dedikoduları da kanıtlanmış oldu.