Medya

İÇERDE’NİN 16. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? İÇERDE BUGÜN YOK MU?

Show Tv ekranlarında yayınlanan İçerde'den bu hafta izleyicilerine kötü haber geldi…

 

İçerde dizisinin 16. bölümü pazartesi akşamı ekranlarda yayınlanacaktı. Fakat Show TV, aksiyon dolu dizinin yeni bölümünü yayın akışından çıkarttı. Peki, İçerde dizisi 16. bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı?

 

Kanalın bu hafta İçerde’nin tekrarının yayınlayacağı kesin olurke, yeni bölüm olan 16. bölümün net hangi hafta yayınlanacağı henüz netlik kazanmadı. Fakat İçerde dizisinin yeni bölümünün 1 hafta gecikmeli ekrana gelmesi bekleniyor.

 

İŞTE İÇERDE DİZİNİN 16. BÖLÜNDEN GÖRÜNTÜLER:

 

 

İÇERDE’NİN 15. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

 

“İçerde”nin 15. bölümünde; Sarp’ın “Umut Patron” hamlesi hezimete uğrar. Ortalık bir anda toz duman olmuştur. Hem Yusuf Müdür'ü hastaneye yetiştirmek hem de olay yerindeki delillerin bir şekilde ortadan kaldırılması gerekiyordur.

 

 Sarp olanlardan kendisini suçlu hisseder. Yusuf Müdür'ün vurulduğu Organize Şube'de duyulunca tüm ekip hastaneye gider. Mert, Yusuf Müdür'ün hastaneye yaralı olarak nasıl geldiğini ve tüm olanları merak ediyordur. Hastanenin kamera kayıtlarını almak ister ama hastane polisi buna yetkisi olmadığını bahane ederek görüntüleri vermez. Durumdan şüphelenen Mert bu duruma bir anlam veremez. Davut ve Minik, Alyanak’ı Sarı Hüsnü’nün mahallesinden kaldırırlar. Alyanak bu sefer yolun sonuna geldiğini düşünür. Celal, Melek’in Füsun’la görüştüğünü öğrenir ve çıldırır. Celal pişman olacağı bir hamle yapar.

 

İÇERDE DİZİSİNİN KONUSU

 

İçerde'de Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy)  ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert olacaktır. 

 

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiğ İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu