Medya

İÇERDE’DEN AYRILAN GÖZDE KANSU TÜRK MALI DİZİSİNDE OYNAYACAK!

Show Tv’nin beğeniyle izlenen 'İçerde' dizisinin Yeşim'i, Gözde Kansu, Star TV ekranlarında yeniden başlayacak olan 'Türk Malı' dizisinde rol alacak.

 


'İçerde'de mafya babası Celal Duman'ın, Yeşim karakteriylegenç eşini canlandıran gözde kansu, Star TV'de yeniden başlayacak olan 'Türk Malı' dizisinde rol alacak.

 

'İÇERDE' BİTER BİTMEZ YENİ ROLÜNÜ KAPTI

 

Başrollerini Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, asuman dabak, Hasibe Eren gibi isimlerin yanı sıra, 'İçerde' dizisinde dikkatleri çeken Gözde Kansu da rol alacak. 'İçerde'nin 39. bölümde sona ermesinin ardından Kansu, yeni projesine başlayacak.

 

GÖZDE KANSU KİMDİR?

 

23 Ağustos 1980 tarihinde İzmir'de doğan Gözde Kansu, İzmir Tevfik Fikret Lisesi'nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Kansu, ''Oyuncu Dükkanı'' adlı kast ajansındadır.

 

Şarkıcı Sıla'nın çocukluk arkadaşı olan Kansu, çok iyi şarkı sözü yazmaktadır. “Haylaz Babam”, “Yeter Anne”, “Kurşun Yarası”, “Canım Annem”, “Cemile” ve “Mürüvvetsiz Mürüvvet”adlı dizilerde rol alan Kansu, ''Issız Adam'' ilmiyle de bilinirliğini arttırmıştır. İçerde'de ile Yeşim karakterine hayat veren Kansu, Türk Malı dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya devam edecek.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu