Magazin

İbrahim ve Edvina yeniden bir arada!

Yaz tatilini birlikte geçiren İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza çifti, ağustos ayında yollarını ayırmıştı. Edvina Sponza, eski aşkının kendisine yaklaşamaması için koruma kararı aldırmıştı. Çift, ayrılık haberinden 1 ay sonra bir mekanda birlikte görülse de barışmamıştı. İbrahim Kutluay, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Edvina Sponza’yı yalnız bırakmadı. İzmir’de gerçekleşen cenaze törenine katılan eski basketbolcu ve Sponza, cenazede sarılırken objektiflere yansıdı. Zor günler geçiren Edvina Sponza, yanında olan eski aşkının desteğine kayıtsız kalmayarak uzaklaştırma kararını unuttu.

EDVİNA YÜZÜNÜ SAKLADI!

Çift, önceki gün Etiler’de bulunan bir mekanda baş başa yemek yedi. Aralarındaki sorunları hallettikleri öne sürülen İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, mekanı ayrı ayrı terk etti. Bebek’te bulunan evine taksi ile dönen sosyetik isim, kameraların yüzünü çekmemesi için büyük çaba sarf etti. İbrahim Kutluay ise kapıda bekleyen magazin muhabirlerinin sorularını duymamazlıktan gelerek koşar adım aracına geçti.

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, Kutluay Demet Şener ile evli olduğu dönemde birliktelik yaşamaya başlamıştı. Kutluay ve Şener’in evliliğinin bitmesine sebep olarak gösterilen Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay, uzun süre kameralardan köşe bucak kaçmıştı. Kutluay’ın boşanmasından sonra rahata eren ve basının karşısına el ele çıkmaya başlayan ikili, şimdilerde eski günlerine dönmüş durumda. Kameralar karşısında sürekli olarak gergin bir görüntü veren ikili, soruları her seferinde yanıtsız bırakıyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu