İBRAHİM TATLISES’İN ‘YAYLALAR’ TÜRKÜSÜ GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

0

Uzun zamandır müzik dünyasından uzak olan İbrahim Tatlıses, ‘Yaylalar’ türküsü ile sessizliğine son verdi. 7 yıl aradan sonra stüdyoya girerek, türkü seslendiren Tatlıses, sevenlerine yakın zamanda çıkaracağı projelerin de müjdesini vermeyi ihmal etmedi. Çok yakında yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan İbrahim Tatlıses ‘Yaylalar’ ile tüm Tatlıses hayranlarının ‘İmparator’ özlemini biraz olsun dindirdi.

 

Tatlıses, Hatay sınır karakolu ziyareti sırasında seslendirdiği ‘Yaylalar’ türküsü ile sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bunun üzerine stüdyoya girip, türküyü okuyan İmparator, müzikseverlere büyük bir sürpriz yaptı. 

 

3 ayrı versiyondan oluşan ‘Yaylalar’ türküsünün rap versiyonu ise oldukça dikkat çekici. Rap soundu ve klasikleşmiş İbrahim Tatlıses replikleri ile birleşen versiyon kelimenin tam anlamıyla bir ‘ters köşe’! Poll Production by Polat Yağcı etiketi ile piyasaya çıkan Yaylalar’ın video klibi de izleyicilerle buluştu. İbrahim Tatlıses’in stüdyoda duygu dolu anlar yaşadığı okuma görüntülerinin de yer aldığı klip tüm müzik kanalları ve sosyal medyada yayınlanmaya başladı.

İŞTE İBRAHİM TATLISES'İN SESİYLE YAYLALAR TÜRKÜSÜ