Medya

İbrahim Tatlıses’in 9 yılın ardından ekrana geri dönüşü Eylül ayında çok konuşuldu!

Eylül ayında magazin dünyasının en fazla konuşulan ünlü adları ve medyada geniş yer bulan magazin vakaları tanımlandı. Medya Takip Merkezi’nin MTM medya raporuna göre, geçtiğimiz ay en fazla konuşulan mevzulardan birisi de İbrahim Tatlıses’in yine ekranlara dönme kararı almasıydı.

9 senenin ardından İbo Show programı yine izleyicilerle buluşacak. 1993-2011 seneleri arasında yayınlanan İbo Show programı, ünlü sanatçısının silahlı atak neticeyi sıhhat meseleleri yaşaması sebebiyle devam edemedi.

Seneler evvel uğradığı silahlı atak sebebiyle sıhhat meseleleri yaşayarak ekranlardan uzak kalan “İmparator” lakaplı İbrahim Tatlıses, yine ekranlara dönüyor.
Yaşadığı elim vakanın ardından rehabilitasyon süreci sebebiyle programa aran veren Tatlıses, 9 senenin ardından kaldığı yerden devam etmek üzere sahneye çıkacak.

İbo Show programının başlayacağı müjdesini veren Tatlıses, “Ulus çok istiyor, otursan yeter diyorlar. Ben de buna inandım. Oturmayacağım, şarkı da açıklayacağım. Zira felç yalnızca elime – ayağıma geldi, sesimde felç yok.” açıklaması ile hoşlananlarını bir defa daha duygulandırdı.

Programın yayınlanan ilk fragmanında “Çok özledim be” sözleriyle de noktaya değinen İmparator’un İzmir’de yaşadığı ve çekimleri için haftada bir gün İstanbul’a geleceği haberleri de gündemde bolca yer aldı.
Eylül ayında magazin gündeminde Tatlıses, 7. sırada yer aldı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu