İbrahim Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak Tatlıses arasındaki gerilim büyüyor!

Dilan Çıtak Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses'in kendisine ev vermediğini açıklamasıyla başlayan baba-kız atışması devam ediyor...

Takip Et:

Dilan Çıtak Tatlıses “Babam tüm çocuklarına Marmaris’ten ev verdi, bana vermedi” demiş, İbrahim Tatlıses de bunun üzerine “Dilan evrakları vermekte geç kaldı. O arada ben sıkıştım ve evi sattım” açıklamasını yapmıştı. Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Dilan Çıtak Tatlıses, babasının sözlerine yanıt verdi:

“Evrakın gecikmesi bir bana mı denk gelmiş? Bu mazeret gibi geliyor bana. İnsanın salak yerine konması yanlış. Adaletli olmak lazım. Ben başkaları gibi notere koşup evrakları hemen vermedim. Ama keşke koşup gitseydim ve o evi alıp bir hayır kurumuna bağışlasaydım.”

“ÇOCUK EVRAKLA DEĞİL, HİSLE YAPILIYOR!”

Babası hakkında bu açıklamaları yapan Dilan Çıtak Tatlıses, “Ben ev bekliyormuşum gibi bir açıklama olmuş ama ben ev miras beklemiyorum. çocuk evrakla yapılmıyor hislerle yapılıyor, yani gerçekten bir his varsa ortada evrak geç geldi çok getirildi denmez, bu çok mazeret gibi gelmiyor bana, evrağın geç getirilmesi bir tek bana mı denk gelmiş” dedi.

Tatlıses sözlerine şöyle devam etti: “Ben kalkıpta bir şeylerin peşine düşmedim, bana göre Sezar’ın hakkı Sezar’ındır. İnsanın salak yerine konması yanlış, adaletli olmak lazım, babam herkese çok yardımsever bir insandır yanındaki yardımcılara kadar verilen ev 23 sene sonra barıştım denilen çocuğa verilmiyorsa evrak bana suni geldi diyebilirim.”