İbrahim Tatlıses Asistanı ile Yemekte

Takip Et:
İbrahim Tatlıses Asistanı ile Yemekte
İbrahim Tatlıses Asistanı ile Yemekte

Hoşlanılan sanatçı İbrahim Tatlıses asistanı ile yediği yemek çıkışında görüntülendi. Bir müddet evvel aralarında aşk söylentileri çıkan İbrahim Tatlıses ve asistanı Gülçin Karakaya Sarıyer Minik Armutlu’daki bir mekanda yemek yediler. İbrahim Tatlıses mekan çıkışı gazetecilerle sohbet etti.

İbrahim Tatlıses kimdir ?

İbrahim Tatlıses: “O Mevzulara Girmeyelim”

Basın üyelerinin sanatçının kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in,” Evlatlar arasında ayrım yapılıyor” sözlerine akılda sanatçı “Konuşmayalım, o mevzulara girmeyelim” şeklinde cevap verdi.

İbrahim Tatlıses’in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’den Gündem Sallayacak Taciz İtirafı!..

Dilan Çıtak verdiği bir ziyarette babası İbrahim Tatlıses hakkında “Hiç nefret ettiğiniz bir an oldu mu?” sualine “Sadakatli evlat veya sadakatsiz evlatlar arasında ayrımcılık yaptığında babamdan nefretim ettiğim zamanlar oldu” cümleleri ile yanıt vermişti.

ibrahim-tatlises-asistani

İbrahim Tatlıses asistanı Gülçin Karakaya ile aralarında çıkan aşk söylentilerine daha evvel;

“Bana keleş bunaldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne gidişatta?’ demediler.
Gülçin destekçimdir.

Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor. Gülçin de sol kolum, var mı ötesi? Etmedikleri söz kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi güzel değil” şeklinde cevap vermişti.

İbo Show Başlıyor!

Seneler evvel geçirdiği kaza sebebiyle ekranlara ara veren akılda sanatçı İbo Show ile ekranlara geri dönüyor. 9 sene aranın ardından provalara başlanan İbo Show’un ilk davetlilerinin  Sibel Can ve Şafak Sezer olacağı dedikodular arasında.

Sibel Can kimdir?

Şafak Sezer kimdir?

 

 

 

 

 

 

.