Magazin

İbrahim Tatlıses 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendi

Tatlıses daha önce "Yardımcım" dediği Gülçin Karakaya ile nikah masasına oturduğunu ilk kez itiraf etti.

İbo Show’da, Ebru Yaşar’ın “Kimse bekar kalmasın. Yalnızlık Allah’a mahsus. Yeri varadır zamanı vardır. Zamanı gelmemiştir” sözleri üzerine, İbrahim Tatlıses, “Ben evliyim kardeşim. Ben mutluyum da…” diye karşılık verdi. Şarkıcının bu sözleri “Evlilik itirafı” olarak yorumlandı.

Ebru Yaşar, “Sen vallahi nikahlanmışsın ya…” diye konuyu netleştirmek istedi. Tatlıses, “Bana iyi bakıyor. Allah razı olsun” dedi.


Bunun üzerine Ebru Yaşar, “Kaçıncı nikah oldu senin?” diye sorunca Tatlıses tek tek saymaya başladı: “Adalet Hanım, Derya Hanım, Perihan Hanım, Ayşegül Hanım… Gülçin Hanım’ı sen de tanıyorsun biliyorsun… Çok iyi bir insan, çok iyi bir insan.”

İbrahim Tatlıses, “Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” diyerek son noktayı koydu.

İşte o anlar:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Magazinn.com (@magazinncomm)’in paylaştığı bir gönderi

NE OLMUŞTU? GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR?
İbrahim Tatlıses, adının Gülçin Karakaya ile aşk dedikodularına karışmasının ardından sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulunmuş ve “Gülçin Hanım benim yardımcımdır. Twitter’ıma bakar, Instagram’ıma bakar. Gülçin Hanım’a etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil. Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda’ demediler. Şimdi ‘Gülçin kimdir?’ diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor, Gülçin de sol kolum, var mı ötesi?”

Öte yandan ünlü sanatçının, sevgilisi Karakaya’yı, eski eşi Ayşegül Yıldız’la tanıştırdığı da ortaya çıkmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu