İbrahim Kutluay’ın Edvina sessizliği!

Son dönemde özel hayatı ile magazin gündeminden düşmeyen İbrahim Kutluay, eski sevgilisi Edvina Sponza hakkında yöneltilen sorular karşısında sesliğini korudu...

Takip Et:

Fenerbahçe’nin efsanevi basketbolcusu İbrahim Kutluay, basketbolu yıllar önce bıraksa da basın ile arasındaki bağ hiç kopmadı. Kutluay, eskisi gibi spor manşetlerinde yer almasa son yıllarda özel hayatında yaşadığı çalkantılarla magazin gündeminden düşmemeyi başarıyor. İlk olarak Demet Akalın ile yaşadığı ilişki ile adından söz ettiren eski basketbolcu, ünlü popçudan sonra Demet Şener ile 4 yıl ilişki yaşamış ve çift 2005 yılında hayatlarını birleştirmişti. 11 yıl süren evlilik 2016 yılında İbrahim Kutluay’ın Demet Şener’i Edvina Sponza ile aldattığının ortaya çıkmasıyla mahkemeye taşınmış ve ikili ancak bu yıl boşanabilmişti.

İBRAHİM KUTLUAY AYRILIĞI KONUŞMUYOR

Uzun yıllar çekişmeli bir şekilde süren boşanma davasının ardından Edvina Sponza ile ilişkisini göz önünde yaşamaya başlayan İbrahim Kutluay, sevgilisi ile magazin basının önüne el ele çıkmaktan da çekinmiyordu. İkilinin bu mutluluğu uzun sürmedi. Edvina Sponza’nın ünlü basketbolcuyu aldattığı ve İbrahim Kutluay’ın Çeşme’de olay çıkardığı iddia edildi. Hatta sosyetik güzel, Kutluay hakkında uzaklaştırma kararı bile aldırdı. İkilinin arasında yaşananlar gündeme bomba gibi düşerken Kutluay ve Sponza önceki günlerde son kez birlikte görüntülenmiş ve mekandan ayrı ayrı arabalarla ayrılarak ayrılık iddialarını adeta doğrulamıştı.

Bu zamana kadar özel hayatı hakkında konuşmamayı tercih eden İbrahim Kutluay, dün objektiflere yansıdığı Arnavutköy’de de kural bozmadı. Gazetecilerin sorularını yanıtlamaktan kaçınan basketbolcu, selam vererek uzaklaştı. Kutluay, sadece geçtiğimiz aylarda çocuklarının nafakasını ödemediği hakkında çıkan haberlere cevap vermişti.