İbrahim Kutluay’dan manidar sözler!

Edvina Sponza ile olaylı bir şekilde ayrıldığı konuşulan İbrahim Kutluay, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla imalı göndermelerde bulundu...

İbrahim Kutluay, uğruna 11 yıllık eşi Demet Şener ile boşandığı Edvina Sponza ile uzun süredir beraberdi. Ayrıldıkları konuşulan ikili, sosyal medyada da birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı. Edvina Sponza’nın Çeşme’deki evinde İbrahim Kutluay’ı aldattığı iddia edilmişti. Ünlü basketbolcunun İstanbul’dan döndüğünde aldatıldığı öğrendiği ve olay çıkardığı konuşuluyordu. Edvina Sponza, İbrahim Kutluay hakkında 3 aylık uzaklaştırma kararı almıştı.

“ONLARIN SENİ YARGILAMASINA İZİN VER”

Edvina Sponza ile hakkında birçok iddia ortaya atılan İbrahim Kutluay, önceki gün yaptığı İngilizce paylaşımla bir nevi çıkar haberleri umursamadığını ifade etti. Kutluay’ın paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Onların seni yargılamasına, yanlış anlamasına, dedikodu yapmasına izin ver. Onların görüşleri senin problemin değil. Kibarlığını koru, kendini aşka ada, gerçekliğinde özgür ol. Onların ne söylediği önemli değil, güzelliğinin ve gerçekliğinin değerinden şüphe etme. Sadece her zaman yaptığın gibi parla.”