İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza yeniden yan yana!

Geçtiğimiz aylarda bir ayrılık yaşayan İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza yeniden birlikte. Çift, uzun süre sonra ilk kez yan yana objektiflere yansıdı...

Takip Et:

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza sabah erken saatlerde Kuruçeşme’ye doğru koşarken görüntülendi. Çift, fotoğraflarının çekildiğini fark edince şaşırdı. İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza önce durdu, daha sonra ters istikamette koşmaya başladı. İkili fotoğraflarını çeken muhabirlere “Tamam çektiniz, yeter artık” diyerek tepki gösterdi.

NE OLMUŞTU?

Yaz tatilini birlikte geçiren İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza çifti, ağustos ayında yollarını ayırmıştı. Edvina Sponza, eski aşkının kendisine yaklaşamaması için koruma kararı aldırmıştı. Çift, ayrılık haberinden 1 ay sonra bir mekanda birlikte görülse de barışmamıştı. İbrahim Kutluay, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Edvina Sponza’yı yalnız bırakmadı. İzmir’de gerçekleşen cenaze törenine katılan eski basketbolcu ve Sponza, cenazede sarılırken objektiflere yansımıştı. Zor günler geçiren Edvina Sponza, yanında olan İbrahim Kutluay ve sosyetik isim ayrılığa fazla dayanamayarak barışmıştı.