İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza mahkemelik oldu iddiası!

Uzun yıllardır birlikte olan İbrahaim Kutluay ve Edvina Sponza çifti hakkında herkesi şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Sponza'nın ünlü basketbolcudan şiddet gördüğü gerekçesi ile mahkemeye başvurduğu konuşuluyor...

Takip Et:

ibrahim Kutluay ve Edvina Sponza aşkı Kutluay’ın Demet Şener ile evli olduğu dönemde başlamıştı. Sponza’nın iç çamaşırı ve fotoğraflarını Şener’e yollamasıyla ortaya çıkan aşk, 11 yıllık evliliğin son bulmasına sebep olmuştu.

AYRILIĞI YALANLAMIŞLARDI

Demet Şener ile yıllarca süren boşanma davasının ardından bekarlığına kavuşan ünlü basketbolcu, Edvina Sponza ile aşkını göz önünde yaşamaya başlamıştı. Birlikte tatile de giden çiftin ayrıldığı iddia edilmişti. Önceki günlerde Kuruçeşme’de bir mekanda baş başa yemek yiyen ikili, ayrılık dedikodusunu yalanlamıştı.

İBRAHİM KUTLUAY HAKKINDA 3 AY UZAKLAŞTIRMA KARARI!

Çift hakkında bu kez konuşulmaya başlayan yeni iddia ise herkesi şaşırttı. Konuşulanlara göre; İbrahim Kutluay, sevgilisi Edvina Sponza’yı darp etti. Sponza, yaşanan olay sonrası soluğu Çeşme Asliye Hukuk Mahkemesi’nde aldı ve eski basketbolcu hakkında 3 aylık koruma kararı çıkarttırdı.