Magazin

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza ayrıldı mı?

Demet Şener ile 11 yıllık evliliği Edvina Sponza ile olan ilişkisi yüzünden biten İbrahim Kutluay, uzun süredir sosyetik isimle aşk yaşıyor. Boşanmasının ardından magazin basınından da kaçmayan ikili, son olarak tatilleri sırasında gün batımını izlerken görüntülenmişti.

EDVİNA’YI TAKİPTEN ÇIKARDI! 

Demet Şener ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan ve sonrasında ünlü modele ödediği nafakayı geç yatırdığı yönünde çıkan haberlere konu olan İbrahim Kutluay’ın Edvina Sponza’dan ayrıldığı konuşuluyordu. Eski basketbolcunun önceki gün Instagram’da “Sonunda özgürlük” yazılı bir hikaye paylaşması ve Sponza’yı takipten çıkarması dedikoduları alevlendirdi.

“AYRILIK YOK!”

Çıkan ayrılık haberleri sonrası İbrahim Kutluay, ayrılmadıklarını ve bir sorunun olmadığını söyleyerek dedikoduları yalanladı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu