İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza aşkı tam gaz devam ediyor!

Geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları haberleri ile magazin gündemine gelen İbrahim Kutluay ve sevgilisi Edvina Sponza, önceki akşam Kuruçeşme’de bir mekandaydı...

İbrahim Kutluay’ın, uğruna iki çocuğunun annesi Demet Şener ile 11 yıllık evliliğini bitirdiği Edvina Sponza uzun yıllardır aşk yaşıyor. İkili son olarak ayrıldıkları dedikoduları ile anılmıştı. İbrahim Kutluay, sevgilisi Edvina Sponza’yı Instagram’da takip etmeyi bırakmış ve ardından “Sonunda özgürlük” yazılı bir paylaşım yapmıştı. Çiftin ayrıldığı konuşulurken eski basketbolcu “Aramızda sorun yok, ayrılmadık.” açıklamasında bulunmuştu.

SORULARA YİNE CEVAP YOK

Basının karşısında el ele çıkmaya başlayan ve köşe kapmaca oynamayı bırakan ikili, önceki akşam Kuruçeşme’de bulunan bir mekandan baş başa yemek yedi. Çıkışta ayrı arabalara binen Kutluay ve Sponza, kural bozmayarak muhabirlerin kendilerine yönelttiği soruları es geçti.

Birkaç hafta önce arkadaşları ile çıktıkları tatilde birlikte gün batımın izlerken görüntülenen çift, soruları yanıtsız bıraksa da ‘aşk devam ediyor’ mesajı verdi. İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza’nın bu yıl Roma’da sade bir nikahla evleneceği konuşuluyor.