Magazin

İbrahim Kutluay ve Demet Şener boşandı!

Demet Şener, geçtiğimiz yıllarda aldatıldığını ve evliliğinin temelinin sarsıldığı iddiasıyla 14 yıllık eşi İbrahim Kutluay’a boşanma davası açmıştı. Bugünkü karar duruşmasına katılan çift Aile Mahkemesi’nin kararıyla evliliklerini sonlandırdı.

Demet Şener, eşi İbrahim Kutluay’ın kendisini aldattığını öne sürerek 2016 yılının Ekim ayında boşanma davası açmıştı. 2018 Ocak ayında sonuçlanan dava da hakim çiftin boşanmasına karar vermiş ve evliliklerini resmi olarak sonlandırmışlardı. Demet Şener’in bir üst mahkemeye yani Aile Mahkemesi’ne kararı temyiz edip anlaşmalı boşanma davası adı altında yeni bir mahkeme kurulmuştu. Demet Şener, eşi İbrahim Kutluay’in kişiliğinin zaman ile değiştiğini ve aralarında geçen zamanda şiddetli geçimsizliğin artarak devam ettiğini ve büyük farklılıklar olduğunu beyan etmişti. İbrahim Kutluay’ında ifadesiyle evliliklerinin anlaşmalı olarak bitmesini isteyen Demet Şener yaşanan bu süreçte maddi ve manevi olarak yıprandığını, çocuklarının ve kendinin psikolojik destek almaya gerek duyduklarını söylemişti. İki tarafı da dinleyen mahkeme evliliklerinin bu şekilde devam edemeyeceğine karar vermiş ve çiftin boşanmasına karar vermişti.

İbrahim Kutluay ve Demet Şener çiftinin iki çocuğunun velayeti kanunlar gereği anneye verilmekte bir sakınca olmadığı için anne Demet Şener’e verildi. İbrahim Kutluay her ay düzenli olarak 2 çocuğu için 32,500 bin TL aylık nafaka ödemeye ve eski eş Demet Şener’e 3 milyon TL tazminat ödemesine karar verildi. Mahkeme, İbrahim Kutluay ve Demet Şener’in anlaşarak boşanma protokollerini yerine getirdikleri gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verdi.

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu