Magazin

İbrahim Kutluay: Demet’in mutluluğu ya da mutsuzluğu beni ilgilendirmez!

İbrahim Kutluay, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Kutluay, gazetecilerin “nikah sonrası telefon görüşmesi” iddiasıyla ilgili sorularına şu yanıtı verdi: “Ne ben kimseyle konuştum, ne de kimse beni aradı. Biz artık ayrılmışız, Demet Hanım istediği gibi yaşayabilir, mutluluğu ya da mutsuzluğu beni ilgilendirmez. Birbirimize karışmayız. Sadece çocuklarımı olabildiğince bu işin dışında tutmaya çalışıyorum.”

Eski milli basketbolcu Kutluay, kızı İrem ve oğlu Ömer’in de bulunduğu nikah fotoğrafının basına yansıması hakkında ise şunları söyledi:

“Her şeyden önemlisi çocuklarımın sağlıklı olması. Başka hiçbir şey beni ilgilendirmiyor. Beni ve çocuklarımı bu konuların dışında tutun lütfen. Sonuçta ben çocuklarımla gayet güzel zaman geçiriyorum, onun dışında başka hiçbir şeye karışmıyorum.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu