İbrahim Kutluay: Benim için öncelik her zaman çocuklarımdır!

İbrahim Kutluay, katıldığı TV programında zehir zemberek açıklamalarda bulundu...

0
ibrahim-kutluay

Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay’ın 32 bin 500 TL’lik nafakayı ödemediğini açıklamıştı. Boşanma aşamasından itibaren suskunluğunu koruyan İbrahim Kutluay, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu.

Eski eşi Demet Şener’in nafakayı ödemediği iddiasına “Sadece geçen nafakayı ödemediğime dair bir beyanatta bulundular ve dava açıldı. Ben de nafakayı ödediğime dair makbuzları mahkemeye sundum. Gerekirse yine paylaşırım” yanıtını verdi. İlerleyen zamanda hukuki bir açıklama yapacağını söyleyen İbrahim Kutluay, kendisine atılan iftiraların asılsız olduğunu belirtti.

Çocuklarına çok düşkün olduğunu belirten eski basketbolcu, “Benim için öncelik her zaman çocuklarımdır. Bu konuyla ilgili eski eşim sürekli yalan beyanatlarda bulunurken, ben çıkıp bu konulara yorum getirmedim.” diye konuştu.

“Demet Şener’in, ‘Çocuklarımın sigortalarını iptal ettirdi’ diye açıklamaları var. Bunun tamamen gerçek dışı olduğunu belirtmek için bağlandım.” diyen İbrahim Kutluay, çocuklarının sigortalarını iptal ettirmediğini ve bunu resmi olarak belgeleyebileceğini belirtti.

Avukatı aracılığı ile kısa süre sonra açıklama yapacağını ve mahkemenin verdiği kararı yok sayıp  Demet Şener’in evine gittiği iddialarının doğru olmadığını söyleyen Kutluay, hiç bir zaman çocuklarını mağdur etmediğini söyledi.

Oğlu Ömer’in kendisini arayıp “Baba akşam yemek yiyelim, beraber olalım” dediğini belirten İbrahim Kutluay, Çarşamba günleri oğlu ile birlikte kaldığını söyledi. Yine bir Çarşamba günü oğlunu almak için aradığını fakat kendisinin telefonuna ulaşamadığını söyleyen eski  basketbolcu, daha sonra oğluna ulaştığını ve oğlunun ‘Annem izin vermedi’ demesiyle birlikte evine döndüğünü söyledi. Baba-oğul ilişkisinin hafife alındığını söyleyen İbrahim Kutluay, “Bu konuda konuşmak istemiyorum. Benim için çocuklarım önemli” dedi.

İbrahim Kutluay, sözlerini, “Kimseyi mağdur etmedim, kimsenin mağduru oynamaya hakkı yok. Kamuoyunu kandırmasınlar, artık kimse bunlara inanmıyor” diyerek bitirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here