İbrahim Çelikkol ‘dan Samimi Röportaj

Takip Et:
İbrahim Çelikkol ‘dan Samimi Röportaj
İbrahim Çelikkol ‘dan Samimi Röportaj

Şu gizemeler Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinde Mehdi karakteri ile ekranlarda baktığımız İbrahim Çelikkol bir gazeteye verdiği müzakerede “Reelinde benim kafamdaki yaşam tasarıyı apayrıydı. Tam hayallerim, isteklerim sonunda basketbola çıkıyordu” dedi. Beğenilen oyuncunun gazeteye verdiği görüşmenin ayrıntıları haberimizin devamında…

İbrahim Çelikkol kimdir?

Benim Kafamdaki Hayat Tasarıyı Apayrıydı

Kocaelispor, OyakRenault’da ve genç ulusal ekipte 15 sene basketbol oynayan ve ardından oyunculuğa geçiş yapan Çelikkol yaşamındaki bu manevrayı şu biçimde açıkladı;

“Reelinde benim kafamdaki yaşam tasarıyı apayrıydı.
Ama yaşamda hiçbir şey tasarladığınız gibi gitmiyor. Bahsettiğimiz senelerde şan nedir ve ne kadar cezbedicidir çok da farkında değildim aleneni. Benimki bir dönüm noktasıydı. Bir sakatlık geçirdim. Ve bu vaka sonrasında oyumu oyunculuktan yana kullandım.”

Çalışmadığı bir günü ailesiyle geçirdiğini açıklayan oyuncu “Günlük hayatımızda kentin keşmekeşinde kayboluyoruz ve bunu fark edemiyoruz dahi. Ben bunu fark edip fırsat tespit ettikçe tabiata saklanıyorum.
Kendimi dinleyebiliyorum” diyerek sözlerine devam etti.

İbrahim Çelikkol Ile Kerem Bürsin İkilisi Şimdiden Çok Beğenildi!

İbrahim Çelikkol: Şimdilerde Daha Acımalı Biriyim

9 aylık oğlu Ali’yi ilk kucağına aldığında tanımsız duygular yaşadığını dile getiren Çelikkol baba olmayı şu cümlelerle tanım etti;

“Baba olmak çok mukaddes bir şeymiş. Ben de buna layık olmaya çalışıyorum. Onun geliştiğine anbean tanık olurken ben de gelişiyor, değişiyor ve dönüşüyorum.
“Tecrübelerimi, canlandırdığım karakterlere en reel halleriyle aktarmaya çalışıyorum. Karşılığını bu biçimde alıyor olmak onur verici. İnsanların takdirini kazanmak ve hoşlanılmak ehemmiyetli bir motivasyon kaynağı. Fakat bunun yanında işinizi iyi yaptığınıza inanmanız da gerekiyor. Bunun için çalışmak, çalışmak, çalışmak… İstediğiniz şey için durmadan çalışmak gerekiyor” dedi.

Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinde canlandırdığı Mehdi karakterinin babacan davranışı, erken yaşta babasını kaybettiği için ailesinin babası rolünde olmasını kendine benzeten oyuncu rol dostu Demet Özdemir ile çalıştığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi.