Dünyada Magazin

Hüseyin Polat’tan büyük başarı!

Simay Barlas, Sema Öztürk gibi ünlü isimlerin saç stilisti Hüseyin Polat, İzlanda’da dünyaca ünlü kuaförlerin buluştuğu Davines World Wide Hair Tour’a katıldı.

Organizasyonda Türkiye temsil eden Polat, yaklaşık beş bin kişiye saç şovu yaptı. Polat, kadınlar için de önemli tüyolar verdi: “Kuru, enerjisini yitirmiş ve yıpranmış saçlara sahipseniz banyo rutininizden sonra uygulayacağınız ekstra bakım yağlarıyla saçlarınızı şımartın. Saç bakımının en kestirme yolu olan durulanmayan yağlar saç tellerine parlaklık ve yumuşaklık katıyor. Ayrıca bu ürünlerin bir diğer özelliği de deniz veya havuzun keyfini çıkarmadan önce yağı saçlarınıza yedirdiğinizde saçı yıpratan suyun tellere nüfuz etmesinin önüne geçmesi. Ekstra özellikleriyle saç yapısını içten destekleyen formüllerden saçı güneş ışınlarına karşı korur.”

Ünlü saç stilisti, yaptığı kesim ve modellerle Türkiye’yi temsil eden tek kuaför olarak büyük beğeni topladı. Polat’ın bu başarısını ünlü dostları da sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile tebrik etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı