HÜLYA AVŞAR’IN TUĞBA EKİNCİ KRİZİ TUTTU, ORTALIK KARIŞTI!..

Hülya Avşar: "Bana ne canım ben karısı değilim! "Beni hiçbir şekilde ilgilendirmeyen o şahsa, o tür insanlara cevap verip de prim yaptırır mıyım? Benim ismimi kullansa ne olur benim adım günde 1500 kez geçiyor gazetelerde, o şahıs beni ilgilendirmiyor."

Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun 5 yıldır kendisiyle buluşmak için mesaj attığını açıklayan Tuğba Ekinci'yle ilgili soru soran muhabirle tartıştı.

Muhabirden "Hülya hanım bu tip soruları programınızda soruyorsunuz. Biz sorunca mı terbiyesiz oluyoruz?" cevabını alınca küplere binen Avşar, "Beni hiçbir şekilde ilgilendirmeyen o şahsa, o tür insanlara cevap verip de prim yaptırır mıyım? Benim ismimi kullansa ne olur benim adım günde 1500 kez geçiyor gazetelerde, o şahıs beni ilgilendirmiyor. Beni tanıyın artık sinirlendirmeyin, kime ne soracağınızı bilin" dedi.

Çilingiroğlu'nun özel hayatıyla ilgili konunun muhatabı olmadığını ifade eden Avşar, 'Bana ne canım ben karısı değilim. Bir şey değilim. Sonuçta ayrıldık gitti.  Bana ne ya Kaya Çilingiroğlu’ndan falan boşandım bitti. Sonra bir karısı (Feraye Tanyolaç) oldu, boşandı. Yani bunu o düşünsün. Çapkınlığından haber çıkmışsa bana ne Allah aşkına! Bir benim yerime koyun kendinizi” diye konuştu.