Medya

HÜLYA AVŞAR’IN BİR HÜLYA AVŞAR SOHBETİ PROGRAMI BİTİYOR MU?

Hülya Avşar’ın programı yayından kalkıyor mu?

Hülya Avşar bir anda programıyla ilgili yaptığı son paylaşımını sildi. Bu da akıllara 'Programı kalkıyor mu' sorusunu getirdi.

Son olarak da Nur Yerlitaş’la olan programının fragmanını Instagram hesabından paylaştı. Ancak ne olduysa ondan sonra oldu. Ünlü sanatçının Instagram hesabına giren hayranları, dikkat çeken bir eksiklikle karşılaştı.

PROGRAM YAYINDAN MI KALKACAK?’ SORUSU AKILLARA GELDİ

Avşar Kızı’nın, Aleyna Tilki ve Acun Ilıcalı’yla yaptığı programların fragmanı hariç, tüm fragmanları Instagram hesabından kaldırdığı görüldü. Ünlü sanatçının neden böyle bir iş yaptığı anlamlandırılamazken, akıllarda “Hülya Avşar’ın programı yayından mı kalkıyor?” sorusu belirdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu