Hülya Avşar’ın Ada Aldığı Yalanlandı

Takip Et:
Hülya Avşar’ın Ada Aldığı Yalanlandı
Hülya Avşar’ın Ada Aldığı Yalanlandı

Daha önceki zamanlarda Hülya Avşar’ın Ayvalık’ta bulunan Çiçek Adasını aldığı haberleri gündeme gelmişti. Çiçek Adasının paydaşı Şerif Ali Hatırlı tarafından Hülya Avşar’ın isme aldığı reddedildi.

Hülya Avşar kimdir ?

Emlakçılar Satışı Gündeme Getiriyor

Ayvalık’ta bulunan Çiçek Adasının paydaşlarından Şerif Ali Hatırlı adanın Hülya Avşar’ın isme aldığı reddedildi.
Paydaşlarından biri olan Şerif Ali Hatırlı daha evvel adanın satışı ile alakalı ; “Bu isme mübadele zamanında Selanik’teki mülklerimiz karşılığında bizlere verilmiş. Şu an 18 paydaşı var. Henüz satış mevzusunda bütün bir sonuc verilmedi” açıklamasında bulunmuştu.

Hülya Avşar, Balkonda Egzersiz Yaparken Görüntülendi!

cicek-adasi

2 bin zeytin, 3 bin çam ve muhtelif meyve ağaçları bulunan, 265 bin metrekare yüzölçümüne sahip olan Çiçek Adası, bir çok defa satışı ile gündeme gelmişti.
Bazı emlakçılar zaman zaman yaptıkları söylemlerle adanın satışını gündeme getiriyor. Doğru olmayan haberler ortaya çıkıyor. Adamızın değeri 100 milyonun üstünde. Daha evvel 105 milyon, sonrasında ise 130 milyon değerle paydaşlar satışa çıkarmıştı” dedi ve şu sözlerle Hülya Avşar’ın adayı aldığı haberlerini reddetti;

“Adamız şu an satılık değil. Bazı emlakçılar zaman zaman yaptıkları söylemlerle adanın satışını gündeme getiriyor.
Adamızın değeri 100 milyonun üstünde. Daha evvel 105 milyon, sonrasında ise 130 milyon kıymetle paydaşlar satışa çıkarmıştı.”

.