Hülya Avşar, yıllardır anlaşmalarında o şartı sunuyor!

Uzun yıllardır sanat camiasında yer alan Hülya Avşar'ın yaptığı anlaşmalarda 2 gence iş bulacaksınız şartı sunduğu ortaya çıktı...

Takip Et:

Bu zamana kadar yüzlerce dizi, film ve reklamda yer alan Hülya Avşar, aynı zamanda şarkıcı kimliğiyle de biliniyor. 30 yıldır sanat dünyasının içinde olan Avşar Kızı’nın bu zamana kadar hiç bilinmeyen bir şartı yıllar sonra ortaya çıktı.

350 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLADI

Hülya Avşar’ın kendisine gelen dizi, film ve reklam tekliflerinde anlaşmaya “Üniversiteden mezun, ailesini geçindirmek zorunda olan 2 gence iş bulunacak.” şartı koydurduğu öğrenildi. Avşar’ın 1989’dan sonra bu şartıyla 350 kişiyi iş sahibi yaptığı konuşuluyor. Uzun yıllardır tenis sporuyla ilgilenen ünlü sanatçı, 1000 genci de tenis ile buluşturdu. Öte yandan Avşar Kızı, yılda 30 üniversite öğrencine burs imkanı sunuyor.

8 MİLYON LİRA KAZANDI

2 yıl önce bir yatak firmasıyla reklam anlaşması yapan Hülya Avşar, bu anlaşmadan 2 milyon lira kazanmıştı. Avşar, firmanın satışlarını artırınca yatak firması ve ünlü sanatçı yeniden masaya oturdu ve anlaşma 2021’e kadar uzadı. Avşar, oynadığı ve oynayacağı reklamlardan toplam 8 milyon lira aldı.