Hülya Avşar’a laf yok!

Cadılar Bayramı'nı Bebek'te bulunan bir mekanda kutlayan Can Yaman, mekana girmeden önce gazetecilerle ayaküstü sohbet etti...

Takip Et:

Can Yaman’ı, yurtdışında olmadığı hemen hemen her gün Bebek’te görebilmek mümkün. Evinin ve avukatlık ofisinin yer aldığı Bebek’ten çıkmayan ve sürekli olarak burada görüntülenen Yaman’ın Türk ve yabancı hayranları da artık yakışıklı oyuncuyu görmek için Bebek’e akın ediyor. Bebek’te Can Yaman hayranlarının fotoğraf çekilme kuyruğunu görmek artık çok olası bir durum oldu. Semtinden çıkmayan ünlü oyuncu, Cadılar Bayramı’nı kutlamak için de uğrak mekanlarını tercih etti.

Son yıllarda sosyal medyanın hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmasıyla birlikte Cadılar Bayramı Türkiye’de kutlanmaya başlamıştı. Bu yıl da birçok ünlü isim birbirinden değişik kostümleri ile Cadılar Bayramı kutlamalarında boy gösterdi. Can Yaman ise Cadılar Bayramı partisinde kovboy olarak katıldı. Kovboy şapkası takan Yaman, partiye katılmadan önce magazin muhabirleri ile bir araya geldi. Keyifli halleriyle dikkat çeken ünlü oyuncu, elindeki oyunca silahı göstererek muhabirlerle şakalaştı. “Dünya starı oldunuz mu?” sorusu karşısında “Olmadım daha.” yanıtını veren Can Yaman, dünyaca ünlü aktörler Brad Pitt, Johnny Depp’i beğendiğini de söyledi.

“NE DİYORSA HAKLIDIR”

Hülya Avşar’ın kendisi ve Kıvanç Tatlıtuğ’u karşılaştırması hatırlatılınca Avşar Kızı’na saygılarını iletip onu çok sevdiğini söyleyen Can Yaman “Hülya Avşar’ın bildiği, hissettiği düşündüğü şeyler mutlaka vardır. Ne diyorsa haklıdır.” şeklinde konuştu. Önceki günlerde bir açıklama yapan Hülya Avşar, Kıvanç Tatlıtuğ’un oyuncu olarak yetenekli olduğunu Can Yaman’ı yakışıklı bulduğunu söylemişti.