Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun tepki çeken açıklamalarına yanıt verdi!

Önceki gün Yeniköy'de tek başına yürüyüş yaparken görüntülenen Hülya Avşar, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı...

Takip Et:

Hülya Avşar’ın tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs‘e karşı yüzünü atkı ile sararak önlem aldığı görüldü. Eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun “Gelirse gelir, mukadderat. Bir alın yazım var. Panik yapmaya gerek yok. Sosyal medyada ‘Evinde kal’ falan yazıyor, kalsan ne olacak. Koronavirüs’ün ne olduğunu biliyor musun, yok. Ne zaman biteceğini biliyor musun?” açıklaması hakkında konuşan Hülya Avşar şunları söyledi:

“Bir de doktor anne baba çocuğu, herkes kendi bacağından asılır. O da böyle! Bazen cesaretli insanlara da ihtiyacımız var. İçimiz karardı. Bugünlerde en başta psikolojimi bozmamaya çalışıyorum, dikkat ettiğimiz sürece bir şey yok. Evden çıkıyorum ama tek başıma boş olan yerlerde geziyorum. Kayınvalidemle her zaman konuşuyoruz.(eski kayınvalidem ama benim için hep bir anne olmuştur.) Doktor olduğu için çok bilinçli. Yapmamız gerekenler; ellerimizi yıkayacağız, mesafeli olacağız, çok da kalabalığa girmeyeceğiz.Evlerimizi havalandıralım. Kurallara uyalım. Şu sıralar misafir olaylarına girmiyoruz, internet üzerinden görüşüyoruz.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında da konuşan Avşar Kızı “Sağlık Bakanımızı gördüğüm yerde boynuna sarılacağım. Çok çalışkan bir insan, sakin ve her şeyi adım adım götürüyor. Bizim için büyük bir şans. Allah yardımız olsun.” dedi.