Holidate filminden ilk fragman yayımlandı

Takip Et:
Holidate filminden ilk fragman yayımlandı
Holidate filminden ilk fragman yayımlandı

Ünlü oyuncu Emma Roberts, yeni bir Netflix filmi ile ekranlara gelecek. Bugün, Holidate adlı filmden ilk resmi fragman yayımlandı. Film, 28 Ekim Çarşamba günü Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Romantik komedi cinsindeki filmin rejisör koltuğunda John Whitesell yer alıyor.

Holidate

Holidate filmi mevzusu

Sloane ve Jackson, tatil zamanlarında ailelerinin yargılarıyla yüzleşmekten ya da tatil aktiviteleri sırasında ilginç buluşmalara girmekten usanmış iki gençtir.
Bunun ardından ikili, sevgililer gününden yeni seneye kadar bir sene süresince tüm tatil kutlamalarında birbirlerinin sevgilileri olmak için bir uyuşma yaparlar. Tatiller için karşılıklı bir küçümseme ile ve birbirlerine karşı romantik bir alakalarının olmadığını garanti ederek harikulade bir ekip oluştururlar. Ancak kutlamalarla dolu bir sene sona erdiğinde Sloane ve Jackson, nefret ettikleri her şeyi paylaşmanın beklenmedik bir biçimde hoşlandıkları bir şey olabileceğini fark ederler.

Filmin oyuncu kadrosunda; Sloane rolünde Emma Roberts, Jackson rolünde Luke Bracey ve onların yanı sıra Jake Manley, Jessica Capshaw, Kristin Chenoweth, King Bach gibi çoğu zaman ünlü ad bulunuyor.

28 Ekim Çarşamba günü izleyiciler ile buluşacak olan filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.