Hit şarkıların bestecisi bu kez kendi teklisi ile müzikseverlerin karşısında!

Tarkan, Ayşe Hatun Önal ve Mustafa Ceceli gibi isimlere verdiği hit şarkılarla tanınan Gülşah Tütüncü, bu kez yorumcu kimliğiyle gündeme gelmeye hazırlanıyor. Tütüncü'nün, sözü ve müziği kendisine ait olan "Sen de mi Brütüs" isimli yepyeni şarkısı dijital platformlardaki yerini aldı...

Takip Et:

Single şarkısı olarak onlarca melankolik şarkının içerisinden eğlenceli bir romantik komediyi kendisine çıkış şarkısı olarak seçen Gülşah Tütüncü, bir insanı ağlatmanın kolay, güldürmenin zor olduğunu; komedinin dramdan daha ustalık, zeka, gerçekçilik ve samimiyet gerektirdiğini düşünüyor. Yeşilçam dönemine ait romantik ve aile komedilerinin bugün hala aynı keyifle izlenilebilmesinin bu samimiyetten geçtiğini düşünen Tütüncü, şarkının tüm hikayesini bu sıcaklık üzerine kurduğunu belirtti.

Müzik prodüktörlüğünü ve yapımcılığını Gülşah Tütüncü’nün gerçekleştirdiği “Sen de mi Brütüs” şarkısının düzenlemesi Gülşah Tütüncü ve Tolga Kılıç’a ait. Mix ve Masteringler Tarık Ceran’a, kapak düzenlemesi Emre Levent’e ait olan şarkının klip yönetmenliği Erdi Sevinç’e emanet edildi.

Görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız’ın, yardımcı yönetmenliğini Derya Yıldız’ın gerçekleştirdiği “Sen de mi Brütüs” şarkısının klibi için sıfırdan bir semt pazarı seti kuruldu. Altmış kişilik kalabalık set ve kast ekibiyle çalışılan klipte Gülşah Tütüncü, tüm esnafın tanıyıp sevdiği tatlı, bıcırık, deli dolu, keman çalmayı bilen pazarcı bir kızı canlandırdı. Aynı tezgahta çalışan iki yakın arkadaşını canlandıran tiyatro sanatçıları Bahadır Efe ve Ali Rıza Tanyeli ise kuvvetli oyunculuklarıyla hikayeyi güçlendirdiler.

Klibin anlamlı bir diğer özelliği de sadece Gülşah Tütüncü’nün yazdığı şarkılardan haberdar olan dikkatli seyircilerin fark edebileceği, bir anlamda diğer şarkılarına selam çaktığı viral işaretler. Bakalım resimdeki yedi farkı bulunuz oyunundaki gibi klipteki küçük gizli yedi Gülşah Tütüncü şarkısını kimler fark edecek?

“Sen de mi Brütüs” şarkısı Bemol Dokuz Müzik etiketi ve DMC dağıtımıyla tüm dijital platformlarda yerini almak için son günlerini sayıyor.