Magazin

Hira için kesenin ağzını açtı!

2012 yılında Okan Kurt’la evlenen Demet Akalın, 2014 yılında kızı Hira’yı dünyaya getirmişti. Demet Akalın ve Okan Kurt çifti geçtiğimiz eylül ayında boşanmıştı. Ünlü popçu, eşinin borçları yüzünden evine gelen hacizden sonra eşinden boşanmış daha sonra Okan Kurt’la barışarak aynı evi paylaşmaya devam etmişti.

5 BİN LİRALIK OYUNCAK EV

Bu zamana kadar 5 yaşındaki kızı Hira’ya pahalı hediyeler aldığı bilinen Demet Akalın, çıtayı iyice yükseltti. Önceki günlerde Beykoz’daki bir sitede bulunan evinde Hira için özel bir oda yaptıran Demet Akalın, kızının yeni odasını Instagram’dan yayınlamıştı. Akalın, bu kez de küçük kızı için yaklaşık 5 bin lira değerinde olan oyuncak bir ev aldı. Oyuncak için ev kirası fiyatında diyen ünlü popçu, bu hediyeyi de sosyal medya hesabından yayınladı. Akalın’ın bu paylaşımları bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisine sebep oldu. Lüks hayatını sosyal medya paylaşımları ile gözler önüne seren Demet Akalın’ın kızına aldığı oyuncak  ve bunu paylaşması kimileri tarafından “görgüsüzlük” olarak nitelendirdi.

Dünyaca ünlü markalardan aldığı bol amblemli kıyafetleri sahnede olduğu kadar günlük hayatında da kullanan Demet Akalın, her fırsatta pahalı seçimlerini ve lüks yaşantısını sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dosta düşmana gösteriyor. Arkadaşlarına aldığı pahalı hediyeler ve tatillerle de adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcının yakın dostu Berkay’la arası aldığı hediye saat yüzünden bozulmuştu. Demet Akalın ve Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin Instagram’da herkesin içinde saat kavgası yapmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı